ΤΜΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
2012 - 2013
(Τελευταία Επικαιροποίηση - Ενημέρωση: 24-02-2013)
Ο «Κύκλος» των αρχαίων Σπαρτιατών
Γέροντες: «'Αμες ποκ' ημέθ άλκιμοι νεανίες»
Κάποτε ήμασταν και εμείς εύρωστοι νέοι.
Ενήλικες: «'Αμες γ΄ημές ει δε λης, πείραν λάβε»
Εδώ είμαστε εμείς, αν θες λάβε πείραν.
Νέοι: «'Αμες δε γ΄εσόμεθα πολλώ κάρονες»
Κάποτε θα γίνουμε και εμείς καλύτεροι από εσάς (και από τους δύο προηγηθέντες κύκλους).
(Α1) (Α2) (Α3) (Β1) (Β2) (Β3) (Γ1) (Γ2) (Δ1) (Δ2) (Δ3) (Ε1) (Ε2) (Ε3) (ΣΤ1) (ΣΤ2)
Υπεύθυνη Τμήματος: Σεϊταρίδου Ευμορφία
(Α1) (Α2) (Α3) (Β1) (Β2) (Β3) (Γ1) (Γ2) (Δ1) (Δ2) (Δ3) (Ε1) (Ε2) (Ε3) (ΣΤ1) (ΣΤ2)
Υπεύθυνη Τμήματος: Αντωνογιάννη Χριστίνα
(Α1) (Α2) (Α3) (Β1) (Β2) (Β3) (Γ1) (Γ2) (Δ1) (Δ2) (Δ3) (Ε1) (Ε2) (Ε3) (ΣΤ1) (ΣΤ2)
Υπεύθυνη Τμήματος: Ζαγάρα Αικατερίνη
(Α1) (Α2) (Α3) (Β1) (Β2) (Β3) (Γ1) (Γ2) (Δ1) (Δ2) (Δ3) (Ε1) (Ε2) (Ε3) (ΣΤ1) (ΣΤ2)
Υπεύθυνη Τμήματος: Μπαμπαλή Ειρήνη
(Α1) (Α2) (Α3) (Β1) (Β2) (Β3) (Γ1) (Γ2) (Δ1) (Δ2) (Δ3) (Ε1) (Ε2) (Ε3) (ΣΤ1) (ΣΤ2)
Υπεύθυνη Τμήματος: Μπουκουβάλα Ευαγγελία
(Α1) (Α2) (Α3) (Β1) (Β2) (Β3) (Γ1) (Γ2) (Δ1) (Δ2) (Δ3) (Ε1) (Ε2) (Ε3) (ΣΤ1) (ΣΤ2)
Υπεύθυνη Τμήματος: Σωτηριάδου Ευγνωσία
(Α1) (Α2) (Α3) (Β1) (Β2) (Β3) (Γ1) (Γ2) (Δ1) (Δ2) (Δ3) (Ε1) (Ε2) (Ε3) (ΣΤ1) (ΣΤ2)
Υπεύθυνη Τμήματος: Χαραλαμπίδου Σωτηρία
(Α1) (Α2) (Α3) (Β1) (Β2) (Β3) (Γ1) (Γ2) (Δ1) (Δ2) (Δ3) (Ε1) (Ε2) (Ε3) (ΣΤ1) (ΣΤ2)
Υπεύθυνος Τμήματος: Οικονομίκου Αλεξία
(Α1) (Α2) (Α3) (Β1) (Β2) (Β3) (Γ1) (Γ2) (Δ1) (Δ2) (Δ3) (Ε1) (Ε2) (Ε3) (ΣΤ1) (ΣΤ2)
Υπεύθυνη Τμήματος: Λαμπριανίδου Σοφία
(Α1) (Α2) (Α3) (Β1) (Β2) (Β3) (Γ1) (Γ2) (Δ1) (Δ2) (Δ3) (Ε1) (Ε2) (Ε3) (ΣΤ1) (ΣΤ2)
Υπεύθυνη Τμήματος: Κοκαρίδα Βάια
(Α1) (Α2) (Α3) (Β1) (Β2) (Β3) (Γ1) (Γ2) (Δ1) (Δ2) (Δ3) (Ε1) (Ε2) (Ε3) (ΣΤ1) (ΣΤ2)
Υπεύθυνη Τμήματος: Τσιαδήρα Αθανασία
(Α1) (Α2) (Α3) (Β1) (Β2) (Β3) (Γ1) (Γ2) (Δ1) (Δ2) (Δ3) (Ε1) (Ε2) (Ε3) (ΣΤ1) (ΣΤ2)
Υπεύθυνος Τμήματος: Τζιουβάρας Ιωάννης (μέχρι 21/12/2012) - Σακκά Κωνσταντίνα (από 08/01/2013)
(Α1) (Α2) (Α3) (Β1) (Β2) (Β3) (Γ1) (Γ2) (Δ1) (Δ2) (Δ3) (Ε1) (Ε2) (Ε3) (ΣΤ1) (ΣΤ2)
Υπεύθυνος Τμήματος: Μαυρίδου Βασιλική
(Α1) (Α2) (Α3) (Β1) (Β2) (Β3) (Γ1) (Γ2) (Δ1) (Δ2) (Δ3) (Ε1) (Ε2) (Ε3) (ΣΤ1) (ΣΤ2)
Υπεύθυνη Τμήματος: Πουλικίδου Μαρία
(Α1) (Α2) (Α3) (Β1) (Β2) (Β3) (Γ1) (Γ2) (Δ1) (Δ2) (Δ3) (Ε1) (Ε2) (Ε3) (ΣΤ1) (ΣΤ2)
Υπεύθυνη Τμήματος: Δημητριάδης Ιωάννης
(Α1) (Α2) (Α3) (Β1) (Β2) (Β3) (Γ1) (Γ2) (Δ1) (Δ2) (Δ3) (Ε1) (Ε2) (Ε3) (ΣΤ1) (ΣΤ2)
Υπεύθυνος Τμήματος: Αναγνωστοπούλου Χαμαϊδή
(Α1) (Α2) (Α3) (Β1) (Β2) (Β3) (Γ1) (Γ2) (Δ1) (Δ2) (Δ3) (Ε1) (Ε2) (Ε3) (ΣΤ1) (ΣΤ2)
ΕΙΚΑΣΤΙΚΑ: Κανονίδου Πολυξένη
ΚΟΙΝ. & ΠΟΛ. ΑΓΩΓΗ - ΕΖ - Ενισχυτική Διδασκαλία: Βούβαρη Άρτεμη
ΑΓΓΛΙΚΗΣ: Αλμπάνη Ιωάννα - Γιαννίκη Όλγα - Γιαμουρίδου Μαρία
ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ: Διονυσίου Μαρία - Καούρη Ελευθερία - Τσιρογιάννη Αναστασία
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ: Τσιλφόγλου Δαμιανός - Ράπτη Ελένη
ΜΟΥΣΙΚΗΣ: Παναγιώτου Μιχαηλία
ΘΕΑΤΡΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ: Λαμπίρη Βασιλική
Β΄ ΞΕΝΗ ΓΛΩΣΣΑ
ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ: Μπέλου Μαρία - Δημητριάδου Παρασκευή
ΓΑΛΛΙΚΑ: Λαμπούδη Ευαγγελία (μέχρι 30/11/2012) - Ντίνου Γλυκερία (από 04/12/2012)
ΟΛΟΗΜΕΡΟ
Υπεύθυνος: Γαζέτης Ιωάννης
Τσομπανίδου Ελευθερία
Πρωινή Ζώνη: Οργανόπουλος Ιωάννης
ΤΑΞΗ ΥΠΟΔΟΧΗΣ: Ντάμπου Αικατερίνη
ΤΜΗΜΑΤΑ ΕΝΤΑΞΗΣ
Υπεύθυνοι: Κοντοφάκας Αθανάσιος
ΠΑΡΑΛΛΗΛΗ ΣΤΗΡΙΞΗ
Ολοκτσίδου Ιφιγένεια - Ράπτη Αντιγόνη
(Α1) (Α2) (Α3) (Β1) (Β2) (Β3) (Γ1) (Γ2) (Δ1) (Δ2) (Δ3) (Ε1) (Ε2) (Ε3) (ΣΤ1) (ΣΤ2)
Επιστροφή στην αρχή της σελίδας Αρχική σελίδα